Back To Top
Image Alt

Liikmeavaldus Noorliige kuni 18

MTÜ Haapsalu Jahtklubi

Miks olla Haapsalu Jahtklubi liige?

  1. Ligipääs jahtklubile: lihtsustame liikmetele juurdepääsu kohalikele oludele ja teenustele, sealhulgas paadihoiustamise, hooldusteenuste ja varustusega seonduvate küsimuste osas – jagame kogemust.
  2. Kogukond ja seltskond: saa osa tihedast kogukonnast, tutvu samasuguste huvidega inimestega, kes jagavad sinuga armastust purjetamise ja mereelu vastu.
  3. Oskuste ja kogemuste jagamine teiste klubiliikmetega, kes jagavad seda sinuga.
  4. Võistlemisega alustamine ja ligipääs regattidele neile, kes on huvitatud võistluspurjetamisest. Leia endale meeskond või saa ise meeskonna osaks.
  5. Eksklusiivsed üritused: meie klubi korraldab perioodiliselt eksklusiivseid üritusi, kuhu on eelisligipääs vaid liikmetele.
  6. Prestiiž ja traditsioonid on Haapsalu Jahtklubis väga kõrgel kohal. Eesti esimene jahtklubi aastast 1888. Haapsalu Jahtklubi viis jääpurjetamise maailma. Uhkustundele lisab juurde meie klubi ORC klassi MM kuld- ja hõbemedalid.

Noorliikme avaldus kuni 18 eluaastat

Liikmekandidaadi andmed

    Kui noorliikme andmed on saadetud, siis JÄTKAMISEKS KLIKI SIIN, seejärel vali liikmelisuse alguskuupäev ja tasu aastamakse ning allkirjasta liikmeleping.