Back To Top

Blog

Uus liikmete haldussüsteem – Rentster

 

Haapsalu Jahtklubi võttis 18. märtsil 2024 kasutusele uue liikmete haldussüsteemi, et muuta liikmetega seotud tegevused lihtsamaks ja efektiivsemaks kui kunagi varem.

 

Kõige olulisem muudatus on see, et tasu ei arvestata enam kalendriaasta kohta, vaid alguskuupäevast täpselt aasta täitumiseni. See on ausam liikmete suhtes, sest varasemalt ei olnud kasulik tulla liikmeks näiteks 1.detsembril, sest siis tuli tasuda terve aastamaks ja vastu klubi pakkus vaid üks kuu liikmelisust. Nüüd, tulles 1. detsember liikmeks, oled klubi liige järgmise aasta 1. detsembrini. Nii et ükskõik, mis kuupäeval astub keegi liikmeks – staatus kehtib 365 päeva.

 

Järgmiseks on juurde lisandunud digitaalse allkirjastamise võimalus, mis võimaldab meie liikmetel lepinguid uuendada ja allkirjastada ilma kohapeale tulemata. Säästab täitmast pikki dokumente, neid edasi-tagasi saata, ei pea ise midagi säilitama ega ka Jahtklubi vabatahtlikud ei pea kõike seda enam tegema liikmete eest. Kõik on digitaalne. See lahendus, mitte ainult ei säästa aega ja ressursse, vaid muudab kogu protsessi mugavalt automaatseks mõlema osapoole jaoks. Digitaalne allkirjastamine annab liikmele kindlustunde, et ta on liige ja klubi saab ka kindel olla isikus, kellele liikmelisust pakutakse.

 

Lisaks on juures automaatne arvepidamine. Iga liige saab näha oma liikmeks registreerumise kuupäeva ja jälgida, millal on vaja liikmelisust pikendada. Samamoodi saavad lapsevanemad noorliikmete lepinguid väga mugavalt ühest kohast hallata, pikendada ja tasuda. Lisaks saadetakse pikendusteavitused automaatselt 30 päeva enne lõppu, kordusmeenutus 14 päeva ja viimasel liikmelisuse päeval teavitus koos pangalingiga. Kui peale kolmandat teavitust ei pikendata liikmelisust, arvatakse liige klubi nimekirjast välja.

 

See lahendus tagab selle, et ükski liige ei unusta oma liikmelisust pikendada ja liige on päriselt liige!

 

Liikmete haldussüsteemi pakub Rentster ja see on kõigile MTÜ-dele tasuta. Läbi Rentsteri liidese on Jahtklubil võimalus kasutada Montonio liidest makseteks ja kõiki Eestis kehtivaid digitaalseid allkirjastamisviise. Vaata lisa siit: https://rentster.eu/et/voimalused/liikmelisuse-haldus/